سامسونگ

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

تبلت 10 اینچی سامسونگ مدل Galaxy Tab A 8.0 2019 LTE SM-P205 2019

توقف تولید

کمپانی سامسونگ همواره در عرضه  ی اسمارت فون و تبلت در دنیا محبوب بوده و هست.در کشور ما هم اکثر مردم کمپانی سامسونگ را بهترین برند برای خرید تبلت میدانند و حجم فروش تبلت های سامسونگ به علت طراحی به روز و البته صفحه نمایش خوب و کیفیت ساخت خوبی که دارند همواره بالا بوده است.تبلت سامسونگ مدل Galaxy Tab A 8.0 2019 LTE SM-P205 2019 در اوایل سال..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

تبلت 10 اینچی سامسونگ مدل T515 2019

توقف تولید

کمپانی سامسونگ همواره در عرضه  ی اسمارت فون و تبلت در دنیا محبوب بوده و هست.در کشور ما هم اکثر مردم کمپانی سامسونگ را بهترین برند برای خرید تبلت میدانند و حجم فروش تبلت های سامسونگ به علت طراحی به روز و البته صفحه نمایش خوب و کیفیت ساخت خوبی که دارند همواره بالا بوده است.تبلت سامسونگ مدل SAMSUNG Tablet T515 2019 در اوایل سال 2019 میلادی ر..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

تبلت 8 اینچی سامسونگ مدل T295 2019

توقف تولید

کمپانی سامسونگ همواره در عرضه  ی اسمارت فون و تبلت در دنیا محبوب بوده و هست.در کشور ما هم اکثر مردم کمپانی سامسونگ را بهترین برند برای خرید تبلت میدانند و حجم فروش تبلت های سامسونگ به علت طراحی به روز و البته صفحه نمایش خوب و کیفیت ساخت خوبی که دارند همواره بالا بوده است.تبلت سامسونگ مدل SAMSUNG Tablet T295 2019 در اواسط سال 2019 میلادی ر..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

Tablet SAMSUNG T231

توقف تولید

 Samsung Galaxy Tab 4 از بدنه ی تمام پلاستیک ساخته شده که کیفیت بالایی دارد. بخش پشتی این دستگاه ظاهر چرم مانندی دارد که سامسونگ در مدل های جدید از آن استفاده می کند ولی در این مدل دوخت های دور حاشیه ی چرم مانند دیده نمی شود.همین بافت چرم مانند ظاهر تبلت را شکیل می کند.بخش جلویی این تبلت را شیشه در بر گرفته است. Galaxy Tab 4 7.0 دارای ابعاد 8 ..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

Tablet SAMSUNG T331

توقف تولید

 Samsung Galaxy Tab 4 از بدنه ی تمام پلاستیک ساخته شده که کیفیت بالایی دارد. بخش پشتی این دستگاه ظاهر چرم مانندی دارد که سامسونگ در مدل های جدید از آن استفاده می کند ولی در این مدل دوخت های دور حاشیه ی چرم مانند دیده نمی شود. اگر این تبلت را به حالت عمودی بگیرید کلید کنترل صدا, پاور, شیار سیم کارت و MicroSD را در لبه راست می بینید. لبه بالا ج..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

Tablet SAMSUNG T705

توقف تولید

..

نمایش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)